Intencje Mszy Świętych 07 – 13.10.2019 r

Środa 09.10

17.00:+Jan Skraba- w I rocz śm-z int. Anny i Tomasza Pustółków

Czwartek 10.10.

17.00: W int P. Małgorzaty i Marcina Lisowicz – z okazji rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

Piątek 11.10

17.00: + Marek Broński

17.00: +Julian Grybel

Czarna 17.00: +Elżbieta Garbacz

Niedziela 13.10.

8.00: Za Parafian

Czarna 9.30: Z Róży Matek p. Ligęzowej – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo-przez wstawiennictwo Matki Bożej

11.00:+Ignacy Niemiec – z okazji urodzin

XXVII Niedziela Zwykła

6 października 2019 r.

Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą. W Nowym Sączu od godz. 14.00 Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny.

W przyszłą niedzielę – w Polsce przeżywać będziemy Dzień Papieski. Jest to druga niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Ofiary na tace przeznaczone będą na cele parafialne

Różaniec święty odmawiamy w dni powszednie w Brunarach po Mszy świętej o godz. 17.00 i w Czarnej po Mszy Świętej o godz. 17.00. W niedziele po Mszach świętych. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie w naszych świątyniach a także do odmawiania Różańca w rodzinach podczas wspólnej wieczornej modlitwy.

Różaniec w tym tygodniu poprowadzą:

• w poniedziałek – klasy: VII i VIII
  • we wtorek – klasy: I i II wraz z Ks. Proboszczem
  • w środę i w sobotę- DSM
  • w czwartek – LSO
  • w piątek-odmawiamy różaniec wspólnie.

W liturgii przeżywamy w tym tygodniu wspomnienie:

• w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

Dziewczęta zachęcamy do wstąpienia w szeregi Dziewczęcej Służby Maryjnej a chłopców w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Młodzież od klasy VIII i starszych zapraszamy na spotkanie w piątek-po nabożeństwie wieczornym do kaplicy na plebanii.

Proszę, aby piesi, którzy wracają o zmroku z kościoła do swoich domów nosili elementy odblaskowe, którzy chronią nas przed niebezpieczeństwem wypadku.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!