XXXII Niedziela Zwykła

10 listopada 2019 r.

Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą – jest to druga niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele parafialne.

Jutro przypada Narodowe Święto Niepodległości. Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny.

Msze święte w tym tygodniu:

• w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – Msza święta w kaplicy na plebanii o godz. 7.30.
  • we środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele w Brunarach o godz. 16.30. W czarnej o godz. 16.00.
  • w piątek Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele w Brunarach o godz. 16.30. W Czarnej o godz. 16.00.

W piątek na Mszy świętej w kościele w Brunarach o godz. 16.30 spotkanie dzieci z klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do Pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

Spotkania Grup parafialnych:

• W piątek o godz. 17.30 – spotkanie młodzieży
  • W sobotę o godz. 10.00 – spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryjnej w Brunarach. O godz. 11.00 w Czarnej.

W przyszłą niedzielę – z okazji III Światowego Dnia Ubogich będzie można wesprzeć ubogich – nabywając „Chlebek Miłosierdzia”.

Kolejne Diecezjalne Warsztaty Muzyczne odbędą się w dniach 16-17 listopada w Szymbarku. Zapisy do 12 listopada (wtorek) przez formularz zgłoszeniowy, który jest na stronie Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

Ogłoszenie w Czarnej: Proszę chętne osoby, aby pomogły usunąć chwasty na alejkach obok figury św. Faustyny.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!