Intencje Mszy Świętych – 22.06.2020 – 28.06.2020 r.

Poniedziałek 22.06.

7.30: ++ Julia i Stanisław Brońscy

6.45: + Andrzej – w 30 dz. po śm. –z int. Mamy i rodzeństwa

7.30: W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

Środa 24.06.

18.00: ++ Jan Broński, + Jan Skrzypniak

Czarna – 17.00: + Jerzy Chmielowski – z int. syna Pawła z rodziną

Czwartek 25.06.

7.30: ++ Jan i Maria Spólnik – z int. Franciszki

17.00: W int. uczniów z klas: I, II, III i IV oraz nauczycieli – na zakończenie roku szkolnego

– z podziękowaniem za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00: W int. uczniów z klas: V, VI a, VI b, VII i VIII oraz nauczycieli – na zakończenie roku

szkolnego – z podziękowaniem za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

14.00: + Kazimierz Matuszyk – Msza święta pogrzebowa

18.00: W int. Olgi – w 1 rocz. urodzin – z podz. za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

Czarna – 17.00:  Za Parafię

7.30:   1. ++ Franciszek i Maria Smoła – z int. syna Mariana z rodziną

1. ++ Helena i Jan Chramęga – w rocz. śm. – z int. Barbary Siuta z rodziną

Czarna: 11.00 (Odpust): + Antoni Majer – w rocz. śm.

Niedziela 28.06.

8.00: ++ Rozalia i Stefan Gambal – w rocz. śm. – z int. synowej

Czarna 9.30: + Jerzy Chmielowski

11.00: + Jan Święs – z okazji Dnia Ojca – z int. dzieci

XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2020 r.

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Jest to Diecezjalne Święto Rodziny. W liturgii tygodnia przeżywamy w środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela a w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
  2. Msze święte w tygodniu – w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę – o godz. 7.30 w kaplicy na plebanii. We środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00. W piątek – Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia –  w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
  3. W sobotę – w Czarnej odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ks. Krzysztof MIGACZ – wikariusz z Szymbarku. Od godz. 10.30 – będzie spowiedź odpustowa. Zapraszam Parafian, a zwłaszcza mieszkańców Czarnej.
  4. Trwa czerwiec – miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Codziennie odmawiamy Litanię do Bożego Serca.
  5. Spotkanie wszystkich dzieci z klasy III przed I Komunią Świętą wraz z rodzicami we wtorek o godz. 18.00.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Ze względu na zaistniałą sytuację i zmianę organizacji w szkole – zapraszamy wszystkie dzieci  do uczestnictwa we Mszy świętej – na zakończenie roku szkolnego – już w czwartek:
    a. O godz. 17.00 – Msza święta dla uczniów klas: I, II, III i IV
    b. O godz. 18.00 – Msza święta dla uczniów klas: V, VIa, VIb, VII i VIII.
  7. W piątek – o godz. 14.00 – Msza Święta pogrzebowa za + Kazimierza MATUSZYKA. Jego pogrzeb odbył się 18 kwietnia w zaostrzonym rygorze sanitarnym – w pogrzebie mogło uczestniczyć tylko 5 osób z najbliższej rodziny. Nie mogła go pożegnać cała parafia, dlatego w najbliższy piątek będziemy mogli to uczynić. O godz. 13.30 – modlitwa różańcowa, o godz. 14.00 – Msza święta pogrzebowa. Podczas Mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na Msze święte pogrzebowe za + Kazimierza. Zachęcam do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.
  8. W sobotę nie będzie spotkań Liturgicznej Służby Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!