Intencje Mszy świętych – 11.01.2020 – 17.01.2021

Poniedziałek 11.01.

7.30:

1. W int. Krzysztofa – w rocz. urodzin – z podziękowaniem za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej
  2. + Stanisława (f) Jamro – z Mszy świętych pogrzebowych

15.30: Msza święta „kolędowa” – Brunary Wyżne – cz. 1

+ Kinga Liszka – z int. Anny i Krystiana Koralik

Środa 13.01.

Czarna:

15.00: + Maria Gambal – z int. Marii Poręby z Ptaszkowej

Brunary:

16.00: + Aleksandra (f) Gąsior – w 3 rocz. śm.

Czwartek 14.01.

+ Stanisława (f) Jamro – z Mszy świętych pogrzebowych

Czarna 15.00: + Maria Gambal – z int. Marii Poręby z Ptaszkowej

Brunary – 15.00: Msza święta „kolędowa” – Brunary Wyżne – cz. 2

Brunary – 16.00: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – przez

wstawiennictwo Matki Bożej dla całej rodziny Kuk

7.30:

1. W intencji Maksymiliana z okazji 1 rocz. urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – przez wstawiennictwo Matki Bożej
  2. + Katarzyna Koperniak – z int. córki Józefy i Tadeusza Stach z rodziną

15.00: Msza święta „kolędowa” – Brunary Wyżne – cz. 3

Niedziela 17.01.

Brunary:

8.00: W int. Seweryna, Mateusza i Kamili Bania – z okazji urodzin –  z prośbą o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo Matki Bożej

10.00: W int. Anny i Krystiana – w 8 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże – przez wstawiennictwo Matki Bożej

11.30: Za parafię

Czarna:

8.00: ++ Józef i Stanisława (f) Górscy

9.30: ++ Mieczysław i Wanda Górowscy

Niedziela Chrztu Pańskiego

10 stycznia 2021 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Jest to II niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone w tym miesiącu na ubezpieczenia świątyń i budynków parafialnych jak również wszystkich wiernych uczestniczących we Mszach świętych i przebywających na terenie przykościelnym.
  2. Ojciec święty Franciszek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 grudnia 2020 roku ogłosił obecny rok – Rokiem św. Józefa. We środy po Nowennie do Matki Bożej będziemy w tym roku odmawiać Litanię do św. Józefa w intencji Kościoła Świętego.
  3. Od jutra rozpoczynamy w liturgii czas zwykły – pierwszą jego część, która potrwa do Środy Popielcowej. Pozostaną z nami tradycyjnie do 2 lutego kolędy, kolędowanie i świąteczny wystrój.
  4. Msze święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – rano o godz. 7.30
    b. w środę i w piątek – w Czarnej – o godz. 15.00 a w Brunarach – o godz. 16.00.
    c. Msze święte „kolędowe” w tym tygodniu w poniedziałek (wyjątkowo) – o godz. 15.30, piątek i w sobotę – o godz. 15.00.
  5. We wtorek wieczorem od godz. 17.00 do 18.00 w kaplicy na plebani Adoracja Najświętszego Sakramentu
  6. Msze święte „kolędowe” w tym tygodniu dla parafian z Brunar Wyżnych:
    a. poniedziałek 11 stycznia o godz. 15.30: od pani Bożeny Święs do Agnieszki i Roberta Gryboś – lewa strona w kierunku Śnietnicy
    b. piątek 15 stycznia o godz. 15.00: od państwa Witek do państwa Adamik w kierunku Śnietnicy i druga strona od strony Śnietnicy – od państwa Karoliny i Damiana Święs do państwa Zbigniewa i Lucyny Czaja
    c. sobota 16 stycznia o godz. 15.00: od państwa Marii i Józefa Dawiec do państwa Bożeny i Mariusza Gorgosz.
    Po Komunii świętej – obrzęd kolędowy z poświęceniem wody (proszę przynieść wodę w naczyniach z domu) i modlitwą za żywych i zmarłych i błogosławieństwo (uczestnicy mogą zabrać wystawione na stoliku pamiątkowe obrazki kolędowe).

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Szczęść Boże!