Intencje Mszy świętych – 08.02. – 14.02.2021

16.00: + Zofia Stolarczyk – w 6 rocz. śm. – z int. syna Józefa z rodziną

16.00: + Kinga Liszka – z int. Bożeny i Roberta Święs

Czwartek 11.02.

7.30: 1. W int. Małgorzaty – w rocz. urodzin – z podziękowaniem za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

Brunary:

16.00: ++ Maria i Ludwik Witek, ++ Anna i Tadeusz Dwojak – z int. wnuczki Bożeny z rodziną

16.00: + Kinga Liszka – z int. Marka Wójsa

7.30:

Niedziela 14.02.

8.00: + Franciszek Smoła – w 6 rocz. śm. – z int. syna Mariana z rodziną

10.00: + Tadeusz Stróżyk – w 10 rocz. śm. – z int. córki Zofii

11.30: W int. chorych i cierpiących z naszej parafii

8.00: Za parafię

9.30: + Kinga Liszka – z int. koleżanki Marzeny z mężem

V Niedziela Zwykła

7 lutego 2021 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii trwa nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem, które ma nas przygotować do dobrego przeżycia Wielkiego Postu i rekolekcji wielkopostnych.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Ofiary na tacę przeznaczone będą na cele gospodarcze naszej parafii.
  3. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Brunarach we wtorek od godz. 17.00 do 18.00. .
  4. Porządek nabożeństw w tygodniu:
    a, w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę – rano o godz. 7.30 w kaplicy na plebanii.
    b. w środę i w piątek – i w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00.
  5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    a. w środę – św. Scholastyki
    b. w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach polecajmy wszystkich chorych i cierpiących. Msza święta w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej parafii będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
  6. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej. Można zabrać ulotki z odpowiednim numerem KRS, który trzeba wpisać w rozliczeniu.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Szczęść Boże!