Intencje Mszy Świętych 19 – 25.08. 2019

Poniedziałek 19.08.

7.30 – O cud uzdrowienia i łaskę spowiedzi dla pewnej osoby

 

Wtorek 20.08.

7.30 – + Teresa Stróżyk

 

Środa 21.08.

18.00 – O cud uzdrowienia i łaskę spowiedzi dla pewnej osoby

Czarna – 17.00 – + Jerzy Chmielowski

 

Czwartek 22.08.

7.30 – + Daniela Grzesiak

 

Piątek 23.08.

18.00 – + Ludwika (f) Zięba – w rocz. śm. – od córki z rodziną

Czarna – 19.00 – + Jerzy Chmielowski

 

Sobota 24.08.

7.30 – + Barbara Maduzia

 

Niedziela 25.08.

8.00 – + Janusz Kłapacz

Czarna – 9.30 – Za Parafian

11.00 – ++ Jan i Maria Spólnik


Intencje Mszy św. 12-18.08.2019

Poniedziałek  12.08.2019

 godz. 7.30 –   + Janina Spólnik

Wtorek 13.08.2019

godz. 7.30 –  + Kazimierz Stróżyk

Środa, 14.08.2019 

godz. 7.30 –  + Ludmiła Tomera w 30 dzień po śmierci

Czarna – godz. 19.00 –  O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie oraz o potrzebne łaski w rodzinie Lesławy

Czwartek, 15.08.2019 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

 godz. 7.00 – + Ks. Stanisław Cebula były proboszcz w rocznicę śmierci

Czarna godz. 15.00   O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie oraz o potrzebne łaski w rodzinie Lesławy

 godz. 11.00 – Za Parafian

Piątek,  9.08.2019

godz. 18.00 –   O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie oraz o potrzebne łaski w rodzinie Lesławy

Czarna godz. 19.00    + Aleksandra Gąsior

 Sobota, 10.08.2019

godz. 7.30 –  + Stanisław Matuła

godz. 15.00 –  Ślub Gabriela Święs – Norbert Matała

Niedziela, 11.08.2019

 godz. 8.00 –  + Wojciech Broński

Czarna godz. 9.30     + Marian i Marianna Padło w 27 r. śm. Mariana

 godz. 11.00 – Za Parafian

 


Intencje Mszy św. 5-11.08.2019

Poniedziałek  5.08.2019

 godz. 7.30 –   + Piotr Siuta

Wtorek 6.08.2019

godz. 7.30 –  + Wojciech Durlak

Środa, 7.08.2019 

godz. 18.00 –  O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie oraz o zgodę i pojednanie w pewnej rodzinie

Czarna – godz. 17.00 –  + Elżbieta Garbacz

 Czwartek, 8.08.2019

 godz. 7.30 – + Marek Broński

Piątek,  9.08.2019

godz. 18.00 –   O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie oraz o zgodę i pojednanie w pewnej rodzinie

Czarna godz. 17.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze blog. Boże dla Katarzyny i jej rodziny

 Sobota, 10.08.2019

godz. 7.30 –  + Michalina Druzik

 

Niedziela, 11.08.2019

 godz. 8.00 –  + Wiktor i Elżbieta Liszka

Czarna godz. 9.30     + Jerzy Chmielowski

 godz. 11.00 – Za Parafian

 

 

 

 


Intencje Mszy św. 29.07-04.08.2019

Poniedziałek  29.07.2019

 godz. 7.30 –   + Janina Spólnik od Adama i Danuty Nowak

Wtorek 30.07.2019

godz. 7.30 –  O potrzebne łaski dla Roberta i Jolanty

Środa, 31.07.2019 

godz. 18.00 –  + Janina Bąk

Czarna – godz. 19.00 –  + Szymon Gambal

 Czwartek, 1.08.2019

 godz. 18.00 – + Stanisława Jamro

Piątek,  2.08.2019

godz. 18.00 –   + Leszek Gruca w 4 r. śm.

Czarna godz. 19.00    + Jerzy Chmielowski

 Sobota, 3.08.2019

godz. 7.30 –  + Agata Durlak

godz. 18. 00 – Nabożeństwo o uzdrowienie rodzin

Niedziela, 4.08.2019

 godz. 8.00 –  + Agata Gurbowicz

Czarna godz. 9.30     Za Parafian

 godz. 11.00 – + Ludmiła Tomera

 

 

 


Intencje Mszy św. 22-28.07.2019

Poniedziałek  22.07.2019

 godz. 7.30 –   + Wojciech Broński

Wtorek 23.07.2019

godz. 7.30 –  + Teresa Stróżyk w 30 dzień po śm.

Środa, 24.07.2019 

godz. 18.00 –  + Michalina Druzik

Czarna – godz. 19.00 –  Jerzy Chmielowski

Czwartek, 25.07.2019

 godz. 7.30 – Za wypominanych w naszej Parafii

Piątek,  26.07.2019

godz. 18.00 –   + Elżbieta Garbacz

Czarna godz. 19.00    + Barbara Maduzia

 Sobota, 27.07.2019

godz. 7.30 –  + Daniela Grzesiak

Niedziela, 28.07.2019

 godz. 8.00 –  + Helena Matuła

Czarna godz. 9.30     + Jerzy Chmielowski

 godz. 11.00 – Za parafian


Intencje Mszy św. 15-21.07.2019

Poniedziałek  15.07.2019

 godz. 7.30 –   + Ludmiła Tomera w 30 dzień po śmierci od męża

Wtorek 16.07.2019

godz. 7.30 –  + Janina Spólnik

Środa, 17.07.2019 

godz. 18.00 –  + Kazimierz Stróżyk

Czarna – godz. 19.00 –  Za Parafian

 Czwartek, 18.07.2019

 godz. 7.30 – + Szymon Gambal z okazji Imienin

Piątek,  19.07.2019

godz. 18.00 –   + Marek Broński

Czarna godz. 19.00    + Aleksandra Gąsior

 Sobota, 20.07.2019

godz. 7.30 –  + Stanisław Matuła

Niedziela, 21.07.2019

godz. 8.00 –  Piotr i Józefa Stach

Czarna godz. 9.30     Za parafian

 godz. 11.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodziny Franciszka i Jadwigi Gruca w 30 r. ślubu od syna Daniela z rodziną.

 

 


Intencje Mszy św. 8-14.07.2019

Poniedziałek  8.07.2019

 godz. 7.30 –   + Agata Durlak

Wtorek 9.07.2019

godz. 7.30 –  + Wojciech Durlak

Środa, 10.07.2019 

godz. 18.00 –  + Rudolf i Katarzyna Święs

Czarna – godz. 19.00 –  Za Parafian

 Czwartek, 11.07.2019

 godz. 7.30 – + Szymon Gambal

Piątek,  12.07.2019

godz. 18.00 –   O zdrowie i Boże błog. dla Wojciecha

Czarna godz. 19.00    + Stanisława Jamro

 Sobota, 13.07.2019

godz. 7.30 –  + Marek Broński od Grzegorza i Jolanty Lichoniów

Niedziela, 14.07.2019

 godz. 8.00 –  Dziękczynno-błagalna o Boże błog. i zdrowie dla Tomasza i Kingi w r. ślubu

Czarna godz. 9.30     + Jan i Bernadeta Góra w r. śm.

 godz. 11.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodziny Roberta i Magdaleny Bielskich w 24 r. ślubu


Intencje Mszy św. 1-07.07.2019

Poniedziałek  1.07.2019

 godz. 7.30 –   W intencji Misji świętych

Wtorek 2.07.2019

godz. 7.30 –  + Teresa Stróżyk

Środa, 3.07.2019 

godz. 18.00 –  + Andrzej Górecki od córki Doroty z mężem

Czarna – godz. 19.00 –  Za Parafian

Czwartek, 4.07.2019

 godz. 7.30 – + Józef Abram w 13 r. śm.

Piątek,  5.07.2019

godz. 18.00 –   + Stefan i Waleria Mółka

Czarna godz. 19.00    W pewnej intencji

 Sobota, 6.07.2019

godz. 7.30 –  + Michalina Druzik w 2 r. śm.

Niedziela, 7.07.2019

 godz. 8.00 –  + Stanisław Gurbowicz

Czarna godz. 9.30     + Stanisław w 5 r. śm.

 godz. 11.00 – + Stanisław Zagórski w29  r. śm.


Intencje Mszy św. 24-30.06.2019

Poniedziałek  24.06.2019

 godz. 18.00 –   + Ludmiła Tomera w 7 dzień po śmierci od męża

Czarna – godz. 19.00  Dziękczynno -błagalna w int. rodziny Jana Barnasia o Boże błog., zdrowie z okazji Imienin

Wtorek 25.06.2019

godz. 18.00 –  + Jan Spólnik od Franciszki

Czarna – godz. 19.00   + Kazimierz i Anna Gołyźniak w r. śm.

Środa, 26.06.2019 

godz. 18.00 –  + Jan i Wiktoria Kawa z okazji Imienin

Czarna – godz. 19.00 –  Dziękczynno- błagalna w int. pewnej rodziny o potrzebne łaski

 Czwartek, 27.06.2019 Zakończenie Oktawy Bożego Ciała i Krwi Pańskiej

Czarna godz. 11.00 Suma Odpustowa  + Antoni Majer

 godz. 18.00 – Za wypominanych w naszej Parafii

Piątek,  28.06.2019 Uroczystość  Najświętszego Serca Pana Jezusa

godz. 18.00 –   + Marek Broński w 30 dzień po śm. od rodziców

Czarna godz. 19.00    Za Parafian

 Sobota, 29.06.2019 Uroczystość Św. Piotra i Pawła 

godz. 8.00 –  + Józef Radzik w 16 r. śm.

Czarna godz. 9.30      Dziękczynno-błagalna w int. Pawła Grybosia o Boże błog., zdrowie z okazji 18 r. ur. od rodziców

 godz. 11.00 – O dobre urodzaje i zachowanie od klęsk i nieszczęść naszej Parafii od Róży P. Anny Gambal

Niedziela, 30.06.2019

godz. 8.00 –  + Stefan i Rozalia Gambal w r. śm. od wnuczki Ewy

Czarna godz. 9.30     O zdrowie i Boże błog. dla Tomasza z okazji urodzin od chrzestnej

 godz. 11.00 – + Wojciech i Anna Gruca w r. śm.


Intencje Mszy św. 17-23.06.2019

Poniedziałek  17.06.2019

 godz. 18.00 –   + Piotr i Zofia Brońscy

Wtorek 18.06.2019

godz. 7.30 –  + Daniela Grzesiak

Środa, 19.06.2019 

godz. 8.00 –  Zakończenie Roku Szkolnego

 godz. 18.00 –  W pewnej intencji

Czarna – godz. 17.00 –  Za Parafian

 Czwartek, 20.06.2019 Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej

godz. 9.00 –    + Tadeusz Salamon z okazji Dnia Ojca od dzieci

Czarna godz. 13.00   Za Parafian

 godz. 12.00 – + Elżbieta Garbacz

Piątek,  21.06.2019 

godz. 18.00 –   Za Parafian

Czarna godz. 19.00   W intencji misji

 Sobota, 22.06.2019 

godz. 14.00 – Ślub Magdalena Mołoń – Kacper Szeliga

godz. 18.00 –   + Szymon Gambal z okazji Dnia Ojca

Czarna godz. 19.00   + Bolesław Kwiczal

 Niedziela, 23.06.2019 Uroczystość  

 godz. 8.00 –  + Jan Broński z okazji Dnia Ojca od córki Kingi

Czarna godz. 9.30     + Tadeusz Salamon w 3 r. śm.

 godz. 11.00 – + Jan Święs z okazji Dnia Ojca od dzieci