Intencje Mszy Świętych -16 – 22.03.2020 r.

Poniedziałek 16.03.

7:30: ++ Jan i Maria Kłapacz – w rocz. śm. – od córki Wiktorii z rodziną

 

Wtorek 17.03.

7.30: + Stefania Święs

 

Środa 18.03.

16.00: ++ Katarzyna i Rudolf Święs — od syna Zbigniewa

Czarna 16.00: ++ Józef i Stanisława (f) Górscy

 

Czwartek 19.03.

7.30:

  1. ++ Józef Niemiec i + Bogdan Niemiec
  2. + Barbara Maduzia

 

Piątek 20.03.

16.00: + Józef Radzik

Czarna 16.00: + Elżbieta Garbacz

 

Sobota 21.03.

7.30:

  1. ++ Katarzyna i Rudolf Święs — w rocz. śm. Katarzyny — od syna Grzegorza z rodziną
  2. + Teresa Stróźyk

 

Niedziela 22.03.

8.00: + Józef Tokarz—od syna Józefa z rodziną

Czarna 9.30: ++ Wanda i Mieczysław Górowscy — od córki

11.00: Za Parafian


Intencje Mszy Świętych 09 – 15.03.2020 r.

Poniedziałek 09.03.

7.30:

  1. + Stanisław Matuła
  2. + Wojciech Broński

 

Wtorek 10.03.

7.30:

  1. + Aleksandra (f) Gąsior
  2. + Janina Spólnik

 

Środa 11.03.

16.00: ++ Katarzyna i Rudolf Święs – od córki Bernadety z rodziną

Czarna 16.00: ++ Franciszek i Anna Jelińscy

 

Czwartek 12.03.

7.30:

  1. ++ Katarzyna i Rudolf Święs – w 10 rocz. śm. Katarzyny – od córki Marii z rodziną
  2. + Katarzyna Koperniak – w 7 dz. po śm. – z int. syna Ryszarda z rodziną

 

Piątek 13.03.

16.00: + Helena Stróżyk – w 2 rocz. śm. – z int wnuków

Czarna 16.00: ++ Jan i Maria Matusik

 

Sobota 14.03.

7.30:

  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Zbigniewa i Heleny Święs
  2. + Teresa Stróżyk

 

Niedziela 15.03.

8.00: + Edward Drozdowski

Czarna 9.30: ++ Jan i Maria Tabiś – w rocz. śm.

11.00: + Jan Spólnik – w 10 rocz. śm. – z int. dzieci

 


Intencje Mszy Świętych 02 – 08.03.2020 r.

Poniedziałek 02.03.

7.30:

  1. + Stanisława (f) Jamro
  2. + Elżbieta Garbacz

 

Wtorek 03.03,

7.30:

  1. + Aleksandra (f) Gąsior
  2. + Janina Spólnik

 

Środa 04.03,

16.00: + Szymon Gambal

Czarna 16.00: ++ Rozwita i Roman Brach

 

Czwartek 05.03.

16.00:

  1. + Stanisław Matuła
  2. + Wojciech Broński

 

Piątek 06.03.

16.00: + Marian Święs – w 12 rocz. śm.

Czarna 16.00; + Eugeniusz Kwiczal – w 10 rocz. śm.

 

Sobota 07.03.

7.30:

  1. + Agata Durlak
  2. + Wojciech Durlak

 

Niedziela 08.03,

8.00: W int. Parafian

Czarna 9.30: ++ Stefania i Jan Trojanowicz

11.00: + Stanisław Nowak – z int. córki Celiny z rodziną


Intencje Mszy Świętych 24.02.2019 – 01.03.2020 r.

Poniedziałek 24.02,

7.30: ++ Agata i Julian Krok

 

Wtorek 25.02.

7.30: + Barbara Maduzia

 

Środa 26.02. — Popielec

7.00: + Ludmiła Tomera

16.00: ++ Genowefa i Franciszek Pajor

Czarna 17.00: ++ Teofil i Elżbieta Kotula

 

Czwartek 27.02.

7.30:

  1. + Stanisław Matula
  2. + Stanisława (f) Jamro

 

Piątek 28.02.

16.30: ++ Stanisław i Anna Pajor

Czarna 17.00: ++ Jadwiga i Adam Chmielowski — w rocz. śm.

 

Sobota 29.02.

7.30:

  1. + Agata Durlak
  2. + Wojciech Durlak

 

Niedziela 01.03.

8.00: + Kunegunda Druzik – z okazji imienin

Czarna 9.30: W int. Parafian

11.00: W int. Danuty i Władysława Witek – w 35 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej


Intencję Mszy Świętych 17 – 23.02.2020 r.

Poniedziałek 17.02,

7.30: W pewnej intencji

 

Wtorek 18.02.

7.30: + Szymon Gambal

 

Środa 19.02.

16.00: ++ Jan i Julia Ziomek — od córki Krystyny

Czarna 17.00: ++ Anna, Kazimierz i Tomasz

 

Czwartek 20.02,

7.30: W pewnej intencji

 

Piątek 21.02.

16.00: + Danuta Krok

Czarna 17.00: ++ Agata i Władysław Kmak

 

Sobota 22.02.

7.30: + Józef Nowiński

 

Niedziela 23,02.

8.00: W intencji Parafian

Czarna 9.30: W int. Urszuli i Marka Górskich – w 9 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Bożej

11.00: + Stefan Halczak – w 7 rocz, m.

 


Intencje Mszy Świętych 10 – 16.02.2020 r.

Poniedziałek 10.02.

7.30: + Stanisław Matuła

 

Wtorek 11.02.

7.30: W intencji chorych i cierpiących w naszej parafii

 

Środa 12.02.

16.00: ++ Stefania i Marian Święs

Czarna 17.00: ++ Anna i Franciszek Jelińscy

 

Czwartek 13.02.

7.30: + Wojciech Broński

 

Piątek 14.02.

16.00: + Franciszek Smoła – w 5 rocz. śm.

Czarna 17.00: W intencji Parafian

 

Sobota 15.02.

7.30: + Wojciech Durlak

 

Niedziela 16.02.

8.00: + Tadeusz Stróżyk – w 9 rocz. śm. – z int. córki Zofii

Czarna 9.30: W intencji Parafian

11.00: W int. Anieli i Władysława Motyków – z okazji urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo


Intencje Mszy Świętych 03 – 09.02.2020 r.

Poniedziałek 03.02.

7.30: + Janina Spólnik

 

Wtorek 04.02.

7.30: ++ Stefania i Marian Święs

 

Środa 05.02.

16.00: + Franciszek Smoła — w 5 rocz. śm. — z int. syna Mariana z rodziną

Czarna 17.00: Za Parafian

 

Czwartek 06.02.

16.00: W int. rodziny Drągów – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo — przez wstawiennictwo Matki Bożej

Czarna 17.00: W pewnej intencji

 

Piątek 07.02.

16.00: ++ Stanisław, Grażyna i Czesław Swięs – z int. siostry Bernadety

Czarna 17.00: W pewnej intencji

 

Sobota 08.02.

7.30: + Barbara Maduzia

 

Niedziela 09.02.

8.00: Z Róży Lucyny Czaja — z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo — przez wstawiennictwo Matki Bożej

Czarna 9.30: ++ Wanda i Mieczysław Górowscy — z int. syna Eugeniusza

11.00: Za Parafian


Intencje Mszy Świętych 27.01 – 02.02.2020 r.

Poniedziałek 27.01.

7.30: + Aleksandra (f) Gąsior

 

Wtorek 28.01.

7.30: + Marek Broński

 

Środa 29.01.

16.00: + Jan Broński

Czarna 17.00: Za Parafian

 

Czwartek 30.01.

7.30: + Aleksandra (f) Gąsior

 

Piątek 31.01.

16.00: + Adam Zięba – w 19 rocz. śm.

Czarna 17.00: Za wypominanych

 

Sobota 01.02.

7.30: + Ignacy Niemiec – od siostry Anny

 

Niedziela 02.02. – Ofiarowanie Pańskie (Matki Bożei Gromnicznej)

8.00: Za Parafian

Czarna 9.30: Z Róży Genowefy Ligęza – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

11.00: ++ Katarzyna i Józef Matuła – w rocz. śm.

 

Poza parafią od niedzieli 26.01 do piątku 31.01. + Wojciecha DURLAKA


Intencje Mszy Świętych 20 – 26.01.2020 r.

Poniedziałek 20.01.

7.30: 1. ++ Piotr i Zofia Brońscy

  1. + Elżbieta Garbacz

 

Wtorek 21.01.

7.30: 1. ++ Stanisław i Grażyna Święs – w 10 rocz. śm. Stanisława – z int. siostry Marii z rodziną

  1. + Aleksandra (f) Gąsior

 

Środa 22.01.

16.00: ++ Eugeniusz, Helena, Franciszek i Kazimierz Stróżyk

Czarna 15.00: + Elżbieta Garbacz

 

Czwartek 23.01.

7.30: ++ Jan i Katarzyna Matuszyk

14.00: W int. seniorów naszej parafii o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski – przez wstawiennictwo Matki Bożej

 

Piątek 24.01.

16.00: ++ zmarli z rodziny Kwarcińskich

Czarna 15.00: + Elżbieta Garbacz

 

Sobota 25.01.

7.30: 1. + Zofia Langer – w 30 dz. po śm. – z int. córki Teresy

  1. + Aleksandra (f) Gąsior

 

Niedziela 26.01.

8.00: + Wasyl Piszczek – w 31 rocz. śm. – z int. wnuczki Anny

Czarna 9.30: ++ Stefania i Antoni Ligęza

11.00: W int. Marii z okazji 60 rocz. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą

o zdrowie i błogosławieństwo Boże


Intencje Mszy Świętych 13 – 19.01.2020 r.

Poniedziałek 13.01,

7.30: 1. + Aleksandra (f) Gąsior – w 2 rocz. śm. – z int. męża Józefa

  1. + Elżbieta Garbacz

 

Wtorek 14.01.

7:30: 1. + Barbara Maduzia

  1. + Stanisława (f) Jamro

 

Środa 15.01.

16.00: + Włodzimierz Jamro — w 25 rocz. śm. — z int. córki Małgorzaty z rodziną

Czarna 15.00: W int. rodziny Chrobaków — z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo — przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek 16.01.

7:30: 1. + Barbara Maduzia

  1. + Elżbieta Garbacz

 

Piątek 17.01.

16.00: + Kazimierz Druzik – z int. siostry Małgorzaty z rodziną

Czarna 16.00: + Antoni Majer

 

Sobota 18.01.

7:30: 1. + Barbara Maduzia

  1. + Stanisława (f) Jamro

 

Niedziela 19.01.

8.00: + Stanisław Zagórski

Czarna 9.30: ++ Janina i Kazimierz Gryboś, + Henryk Paciorek – z okazji Dnia Babci i Dziadka – z int. wnuków i wnuczek

11.00: W int. Parafian