I Niedziela Wielkiego Postu

1 marca 2020 r.

Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Porządek nabożeństw będzie następujący: w Brunarach Msza święta o godz. 8.00 i 11.00. W Czarnej o godz. 9.30. Na Mszach świętych – kazania pasyjne, a po Mszach świętych Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w niedziele w Brunarach przed sumą o godz. 10.15. Za tydzień druga niedziela miesiąca – po prymarii i w Czarnej zmiana tajemnic Żywego Różańca. Składka przeznaczona będzie na cele parafialne.

 

Msze święte w tygodniu — w poniedziałek, we wtorek i w sobotę—rano o godz. 7.30.

 

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. WI piątek wotywa o Najświętszym Sercu Pana Jezusa a w I sobotę o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

 

W liturgii Kościoła – we środę św. Kazimierza Królewicza.

 

W środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00. W czwartek – Msza święta i modlitwa o Nowe powołania kapłańskie i zakonne w Brunarach o godz. 16.00. W piątek – Droga Krzyżowa i Msza święta w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00.

 

Spowiedź święta w Brunarach: w środę od 15.00 – uczniowie klas IV i V, we czwartek od 15.00 – uczniowie klas VI i VII, w piątek od godz. 15.00 — uczniowie klasy VIII, młodzież i starsi. Spowiedź w Czarnej w środę i w piątek przed Mszą świętą. Zachęcamy do przyjmowania sakramentu pokuty, byśmy pojednani z Bogiem mogli przeżywać Wielki Post – czas pokuty i nawrócenia.

 

We wtorek wieczorem od godz. 18.00 do godz. 19.00 w kaplicy na plebanii Adoracja Pana Jezusa obecnego w Eucharystii.

 

W piątek po Mszy świętej wieczornej w Brunarach spotkanie młodzieży. W o godz. 10 w Brunarach a o godz. 11.00 w Czarnej spotkanie LSO i DSM.

 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże! II