II Niedziela Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8 grudnia 2019 r.

Przeżywamy II Niedzielę Adwentu – jest to równocześnie Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele gospodarcze naszej parafii.

Członkowie Caritas rozprowadzają świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży, jak co roku, przeznaczony będzie na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas.

Msza święta roratnia codziennie o godz. 16.00 w Brunarach. W Czarnej również o godz. 16.00 (za wyjątkiem czwartku, gdy Msza święta roratnia będzie w Czarnej o godz. 17.15 oraz w sobotę, gdy Msza święta roratnia będzie rano o godz. 9.00). Zachęcamy parafian do uczestniczenia w roratach.

W tym tygodniu:

• w środę na Mszy świętej roratniej w Brunarach spotkanie uczniów klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I spowiedzi i Komunii Świętej
  • w piątek na Mszy świętej roratniej w Brunarach spotkanie uczniów klasy VIII wraz z rodzicami w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania
  • w sobotę – o godzinie 10.00 – spotkanie ministrantów i lektorów
  • w niedzielę o godz. 18.00 — spotkanie Parafialnej Grupy Synodalnej.

Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Spowiedź święta przed świętami będzie we wtorek podczas rekolekcji.

W piątek w Szymbarku o godz. 18.00 odbędzie się międzydekanalne czuwanie młodych w duchu Taize.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!