II Niedziela Wielkiego Postu

8 marca 2020 r.

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to niedziela Ad Gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele gospodarcze naszej parafii. Po prymarii i w Czarnej zmiana tajemnic Różańca świętego.

Msze święte w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę o godz. 7.30.

W środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00. W piątek – Droga Krzyżowa i Msza święta w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszam na Mszę świętą i spotkanie w środę o godz. 16.00.

We wtorek wieczorem od godz. 18.00 do godz. 19.00 w kaplicy na plebanii Adoracja Pana Jezusa obecnego w Eucharystii.

W piątek po Mszy świętej wieczornej w Brunarach spotkanie młodzieży. W sobotę o godz. 10:00 w Brunarach, a o godz. 11.00 w Czarnej spotkanie LSO 1DSM.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej i Gospodarczej. Serdecznie zapraszam.

Od dzisiejszej niedzieli można nabywać: paschaliki i baranki wielkanocne. Ofiary składamy na Caritas. Cena i paschalika i baranka to 6 zł. W przyszłą niedzielę Panie z Caritas będą rozprowadzać palmy wielkanocne.

W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła + Katarzyna KOPERNIAK. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!