II Niedziela Zwykła

19 stycznia 2020 r.

Przeżywamy dziś II niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone w ubiegłą niedzielę na cele parafialne.

 

Msze święte w tygodniu – w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – rano o godz. 7.30. W środę – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach o godz. 16.00 – Msza święta, koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo do św. Michała.

 

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy; w tym dniu przypada Dzień babci, zaś we środę – Dzień Dziadka, w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii kolejne spotkanie Grupy Synodalnej.

 

Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich i Kółka Rolniczego w Brunarach serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów na spotkanie w dniu 23 stycznia /w czwartek/. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w kaplicy o godz. 14.00. Po Mszy Świętej — spotkanie w Wiejskim Domu Kultury.

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!