Koncert Patriotyczny w Brunarach

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Wniebowziętej w Brunarach zaprasza na Koncert Patriotyczny z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w wykonaniu solistów Chóru Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Koncert odbędzie się w niedzielę 08.07.2018 r. w cerkwi św. Michała Archanioła w Brunarach wpisanej na listę zabytków UNESCO o godz. 12.00 i będzie nosił tytuł Póki „Polska żyje w nas”. Artyści wcześniej wystąpią na Mszy św. o godz. 11.00, a bezpośrednio po Mszy św. będzie koncert.

Wykonawcami będą:

Robert Dymowski

Ryszard Morka

Andrzej Wiśniewski

Weronika Rabek

Magdalena Idzik

Katarzyna Gawałkiewicz

oraz zespół muzyczny Maćka i Moniki Przestrzelskich

Dzień wcześniej w sobotę 07.07.2018 r. artyści wystąpią w „Operze Rigoletto” w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie o godz. 21.00.

Serdecznie zapraszamy