Niedziela Chrztu Pańskiego

12 stycznia 2020 r.

Przeżywamy dziś II niedzielę miesiąca stycznia – święto Chrztu Pańskiego. Tą uroczystością kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczynamy w liturgii czas zwykły – pierwszą jego część, która potrwa do Środy Popielcowej. Pozostaną z nami do 2 lutego (święta Matki Bożej Gromnicznej) kolędy, kolędowanie i świąteczny wystrój naszych świątyń. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele gospodarcze naszej parafii.

Msze święte w tygodniu – w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – rano o godz. 7.30. We środę – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek – w Czarnej i w Brunarach o godz. 16.00 – Msza święta, koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo do św. Michała.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!

Porządek kolędy:

• niedziela – 12 stycznia od godz. 12.30 – Brunary Niżne – od strony Florynki – obie strony – od państwa Leszka i Józefy Lichoń do państwa Mikołaja i Elżbiety Halczak
  • poniedziałek – 13 stycznia od godz. 15.00 – Brunary Niżne – prawa strona – od pani Bogumiły Drozdowskiej do państwa Dominika i Kingi Dryja
  • wtorek – 14 stycznia od godz. 15.00 – Brunary Niżne – lewa strona – od pani Anny Gambal – do państwa Adama i Marii Dryja
  • środa – 15 stycznia od godz. 15.00 – Brunary Niżne – prawa strona – od państwa Andrzeja i Bożeny Jaworeckich do państwa Krzysztofa i Agaty Góra
  • czwartek – 16 stycznia od godz. 15.00 – Brunary Niżne – lewa strona – od Piotra i Doroty Jamro – do Teresy i Stanisława Motyka
  • w piątek nie będzie wizyty duszpasterskiej
  • sobota – 18 stycznia od godz. 8.30 – Brunary Niżne – po obu stronach w stronę Florynki – od państwa Marii i Edwarda Gałyźniak do pana Grzegorza Grucy (pozostałe domy)