Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

4 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte w dniu dzisiejszym i jutrzejszym według następującego porządku:
    a. w Brunarach – o godz. 8.00, 10.00 i 11.30
    b. w Czarnej – o godz. 8.00, 9.30 i 11.00
    c. o godz. 14.00 – Komunia Święta dla tych, którzy będą uczestniczyli w transmisji internetowej.
    Witamy wszystkich gości przybyłych do naszej parafii na czas świąteczny,
  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia w Kościele. Msze Święte w Brunarach o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 natomiast w Czarnej o godz. 8.00 i 9.30. Do niedzieli trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  2. Msze święte w tygodniu – w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego według następującego porządku:
    a. we wtorek – po południu o godzinie 17.00
    b. w czwartek i w sobotę rano o godz. 7.30
    c. w środę i w piątek – w Brunarach i w Czarnej o godz. 17.00
  3. We wtorek od godz. 18.00 do 19.00 – adoracja Pana Jezusa w kaplicy na plebanii.
  4. W piątek – z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, która ma rangę uroczystości – nie ma postu od pokarmów mięsnych.

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim życzymy wiele zdrowia, Bożego pokoju i zaufania Bożej Opatrzności oraz opieki Matki Bożej, św. Jana Pawła II i parafianom i patronów na trudne czasy: św. o. Stanisława Papczyńskiego i św. Szymona z Lipnicy.