Święto Ofiarowania Pańskiego

2 lutego 2020 r.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na każdej Mszy świętej obrzęd poświęcenia gromnic.

 

Msze święte w tygodniu – w poniedziałek, we wtorek i w sobotę – rano o godz. 7.30.

 

W środę w Brunarach o godz. 16.00, w Czarnej o 17.00 – Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

W czwartek – przypada I czwartek miesiąca – modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w Brunarach o godz. 16.00, w Czarnej o godz. 17.00.

 

W piątek – przeżywamy I piątek miesiąca – Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w Brunarach o godz. 16.00 a w Czarnej o godz. 17.00. Przypominam, że kandydaci do bierzmowania powinni przeżywać I piątki miesiąca.

 

Spowiedź święta w Brunarach — w czwartek od godz. 15.00 – uczniowie klas: IV, V, w piątek od godz. 15.00 – uczniowie klas: VI a, VI b, VII i VIII oraz starsi. W Czarnej – w środę, w czwartek i w piątek przed Mszą świętą i w razie potrzeby po Mszy świętej.

 

We wtorek wieczorem od godz. 18.00 do godz. 19.00 Adoracja Pana Jezusa obecnego w Eucharystii. Adoracja będzie w kaplicy na plebanii w ciszy.

 

Do chorych udam się w piątek – od godz. 8.00 w Brunarach a następnie w Czarnej.

 

W sobotę o godz. 10.00 – spotkanie lektorów i ministrantów.

 

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii – nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone zostaną na cele gospodarcze naszej parafii oraz na ubezpieczenie kościołów.

 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!