V Niedziela Wielkanocna

 10 maja 2020 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. Dziękuję za wszelkie wsparcie naszej parafii. Bóg zapłać.
 2. Msze święte w tym tygodniu:
 • w Brunarach Msza święta i nabożeństwo majowe o godz. 18.00.
 • w Czarnej – Msza święta i nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
  Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – w świątyni lub wokół niej – za zachowaniem obowiązujących przepisów lub do odmawiania litanii do Matki Bożej w rodzinach.
 1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w środę – Matki Bożej Fatimskiej
 • w czwartek – św. Macieja Apostoła
 • w sobotę – św. Andrzeja Boboli
 1. W związku z komunikatem Kurii Diecezjalnej w Tarnowie o możliwości organizacji I Komunii św. w czerwcu lub w miesiącach wakacyjnych zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klasy III na spotkanie w przyszłą niedzielę – o godz. 17.00.
 2. Codziennie w tym tygodniu od wtorku będzie w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 16.30. W tym czasie będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej i Komunii świętej wielkanocnej.
 3. Do odczytania w Brunarach: Rada Parafialna postanowiła, że I rata składki na sprzątanie kościoła oraz na koszenie trawy na cmentarzu, utrzymanie ogrodów, otoczenia kościoła wynosi w kwocie nie mniejszej niż w zeszłym roku. Prosimy, by ofiary złożyć do radnych parafialnych do 30 maja 2020 r. Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim ofiarodawcom i wpisuje ich do Księgi Ofiarodawców. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Do odczytania w Czarnej: Rada Parafialna postanowiła, że I rata składki na sprzątanie kościoła oraz na utrzymanie ogrodów wynosi w kwocie nie mniejszej niż w zeszłym roku. Prosimy, by ofiary złożyć do radnych parafialnych lub do Pani Zofii Majer do 30 maja 2020 r. Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim ofiarodawcom i wpisuje ich do Księgi Ofiarodawców. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

 

Wszystkich Parafian polecam Panu Bogu na modlitwie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Ufajmy Bożej Opatrzności.