V Niedziela Wielkanocy

19 maja 2019 roku

Informacje duszpasterskie

Dzisiaj, kazania w naszej parafii głosi Ks. Władysław Gurak, kapłan pracujący w  parafii Czarny Potok, oddelegowany do pomocy przy budowie nowego kościoła w tej parafii. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na ten budujący się nowy kościół w naszej diecezji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w majówkach codziennie w Brunarach o godz. 18.00, a w Czarnej o godz. 18.00, (wyjątek w sobotę w Brunarach o godz. 8.00, o godz. 9.00), zaś w niedziele i święta po Mszach św. Dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodzież z Gimnazjum przychodzą obowiązkowo na nabożeństwo majowe do kościoła. Niech wszyscy rodzice dopilnują tego obowiązku.
W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiedzmy na ten apel papieża. W tej intencji odprawimy nabożeństwo majowe.

Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich naszych gości, solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

Zbiórki aspirantów w środę o godz. 17.00, kandydatów do LSO we czwartek o godzinie 17.00, ministrantów i lektorów w piątek po majówce, DSM w sobotę o godzinie 9.00.