V Niedziela Zwykła

7 lutego 2021 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii trwa nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem, które ma nas przygotować do dobrego przeżycia Wielkiego Postu i rekolekcji wielkopostnych.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Ofiary na tacę przeznaczone będą na cele gospodarcze naszej parafii.
  3. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Brunarach we wtorek od godz. 17.00 do 18.00. .
  4. Porządek nabożeństw w tygodniu:
    a, w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę – rano o godz. 7.30 w kaplicy na plebanii.
    b. w środę i w piątek – i w Brunarach i w Czarnej o godz. 16.00.
  5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    a. w środę – św. Scholastyki
    b. w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach polecajmy wszystkich chorych i cierpiących. Msza święta w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej parafii będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
  6. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej. Można zabrać ulotki z odpowiednim numerem KRS, który trzeba wpisać w rozliczeniu.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Szczęść Boże!