XIV Niedziela Zwykła

5 lipca 2020 r.

1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej.
  2. Od poniedziałku do soboty – Biały Tydzień – Msze święte dla dzieci z klasy III i ich rodziców – codziennie o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
  3. Porządek Mszy świętych w tygodniu oprócz Mszy świętych wieczornych w Białym Tygodniu:
    a. w poniedziałek, czwartek i sobota – dodatkowo Msza Święta rano o godz. 7.30 – w kaplicy na plebanii. We wtorek nie będzie Mszy świętej rano o godz. 7.30.
    b. w Czarnej – w środę i w piątek – o godz. 17.00
  4. W przyszłą niedzielę – na prymarii i w Czarnej – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Ofiary składane na tacę – przeznaczona będzie na cele parafialne, na planowane inwestycje w parafii.
  5. W liturgii Kościoła:
    a. W poniedziałek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.
    b. W środę – św. Jana z Dukli, kapłana
    c. W sobotę – św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  6. W sobotę spotkania:
    a. O godz. 9.00 – Liturgiczna Służba Ołtarza – w Brunarach
    b. O godz. 10.00 – Dziewczęca Służba Maryjna – w Brunarach
    c. O godz. 11.00 – Liturgiczna Służba Ołtarza i Dziewczęca Służba Maryjna – w Czarnej.
  7. Zapraszamy do uczestnictwa w XXXVIII Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę w dniach od 17 do 25 sierpnia w grupie 14 św. Świerada. Zapisy w sekretariacie grupy do 26 lipca. Spotkania przedpielgrzymkowe 26 lipca w Szymbarku o godz. 16.00. szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie pielgrzymki.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!