XX Niedziela Zwykła

Przeżywamy XX niedzielę zwykłą.

Porządek nabożeństw w tygodniu

  • w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę Msze święte rano o godz. 7.30.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej – wyjątkowo w tym tygodniu o godz. 17.00.
  • w piątek Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Nowenna do św. Michała Archanioła – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 19.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowej. Panu Mikołajowi Halczakowi, który nieodpłatnie odnowił naszą świątynię z zewnątrz, jego synom za wykoszenie trawnika wokół kościoła, wszystkim Parafiankom i Parafianom z Brunar Niżnych za przygotowanie odpustu, Paniom i Panom, którzy sprzątali kościół i otoczenie kościoła oraz przyozdobili go kwiatami, Paniom, które przygotowały i przeprowadziły konkurs na najpiękniejszy bukiet zielny, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dziewczęcej Służbie Maryjnej, Panu organiście, dzieciom pierwszokomunijnym i sypiącym kwiaty, Ochotniczej Służbie Pożarnej, Gminnej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej   w Brunarach, niosącym feretrony, wieniec żniwny oraz banderii. Dziękujemy osobom przygotowującym posiłek i pomagającym na plebanii. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać!

W liturgii Kościoła:

  • w sobotę – świętego Bartłomieja Apostoła.

Za wszystkie ofiary złożone na cele inwestycyjne składam serdeczne Bóg zapłać! Wszystkie ofiary i indywidualnych ofiarodawców wpisuję do specjalnej Księgi Ofiarodawców. O sprawach gospodarczych będę mówił w terminie późniejszym.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!