XXI Niedziela Zwykła

Przeżywamy XXI niedzielę zwykłą – jest to niedziela synodalna.

Porządek nabożeństw w tygodniu:

• w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę Msze święte rano o godz. 7.30.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 19.00.
  • w piątek Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Nowenna do św. Michała Archanioła – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 19.00.

W liturgii Kościoła:

• w poniedziałek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • we wtorek – św. Moniki
  • w środę – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • w czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Kończy się czas wakacji. Proszę rodziców o szczególną troskę w wychowaniu dzieci i młodzieży w wierze. Dlatego zachęcam wszystkie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego. W naszym kościele będzie taka możliwość w piątek od godz. 17.00. W Czarnej podczas nabożeństw w środę i w piątek.

Ogłoszenie społeczne: Kółko Rolnicze, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Rada Sołecka wsi Brunary serdecznie zapraszają na Dożynki Wiejskie, które odbędą się w przyszłą niedzielę.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!