XXII Niedziela Zwykła

Przeżywamy XXII niedzielę zwykłą.

Porządek nabożeństw w tygodniu:

• w poniedziałek, we wtorek i w sobotę Msze święte rano o godz. 7.30 Msze święte będą sprawowane w kaplicy na plebanii.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta w kościele parafialnym o godz. 8.00. Dyrekcja Szkoły informuje, że jest organizowany dojazd dzieci – o godz. 7.35 z Czarnej z góry, następnie dzieci z krzyżówki. O godz. 9.00 – akademia w szkole. Dzieci Przedszkolne przychodzą są z rodzicami, ponieważ po akademii odbędzie się spotkanie z wychowawcami grup przedszkolnych.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

• W I czwartek Msza święta i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
  • W I piątek miesiąca Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
    Spowiedź święta w I czwartek i w I piątek przed Mszą świętą.
    Zachęcam do korzystania ze spowiedzi świętej.
  • W I sobotę miesiąca Msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.30.

Z posługą sakramentalną do chorych ks. Franciszek uda się w I piątek:

• w Brunarach – od godz. 8.00
  • w Czarnej – po Mszy świętej

W przyszłą niedzielę- Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego po Mszach świętych. Po prymarii zmiana tajemnic Różańca świętego. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele parafialne. W parafii Łosie w przyszłą niedzielę odpust parafialny. Suma o godz. 11.00.

Spotkanie lektorów i ministrantów oraz Dziewczęcej Służby Maryjnej w Brunarach – w sobotę o godz. 10.00. W Czarnej – w sobotę o godz. 11.00

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!