XXIII Niedziela Zwykła

Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.

Porządek nabożeństw w tygodniu:

• w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę Msze święte rano  o godz. 7.30. Msze święte będą sprawowane w kaplicy na plebanii.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
  • w piątek Msza święta, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nowenna  do św. Michała Archanioła w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej          o godz. 17.00.

W liturgii Kościoła w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance       Ks. Proboszcz zaprasza na uroczystości w najbliższą sobotę o godz. 11.00. W tym roku odpust będzie przeżywany w duchowej łączności        z uczestnikami akcji POLSKA POD KRZYŻEM.  W Bazylice Limanowskiej 15 września (w przyszłą niedzielę) rozpoczyna się tygodniowy odpust ku czci Matki Boskiej Bolesnej. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

W przyszłą niedzielęŚwiatowy Dzień Środków Społecznego Przekazu i początek Tygodnia Wychowania.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!