XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019 r.

Przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce. Dzisiaj o godz. 16.00 na plebani spotkanie zelatorek i zelatorów Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszam.

Bóg zapłać za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na cele parafialne. Wszystkich ofiarodawców polecam Panu Bogu w modlitwie podczas środowe Nowenny i wpisuje do Księgi Ofiarodawców.

Porządek nabożeństw:

• w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę Msze święte o godz. 7.30 w kaplicy na plebanii.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00
  • w piątek Msza święta, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nowenna do św. Michała Archanioła w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.

W liturgii Kościoła:

• w środę – św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • w sobotę – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

W piątek na godz. 19.00 zapraszam na plebanię Radę Duszpasterską.

Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę w Brunarach o godz. 14.00, a w Czarnej o godz. 15.00.

W zakrystii kościoła parafialnego są jeszcze do nabycia kalendarze rolników

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia
i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!