XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019 r.

Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą. Dzisiaj odpust parafialny w parafii Banica. Suma o godz. 11.00

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę synodalną i będzie to równocześnie Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i  wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości. Spotkanie Grupy Synodalnej w naszej parafii – w następną niedzielę o godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszam
Porządek nabożeństw:
  • w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę Msze święte o godz. 7.30 w kaplicy na plebanii.
  • w środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz 17.00
  • w piątek Msza święta, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nowenna do Św. Michała Archanioła w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej godz. 17.00
W najbliższą sobotę racji przypadającego święta świętego Michała Archanioła uroczysta Msza święta w kościele parafialnym o godz. 9.00. Po Mszy świętej – wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewamy uroczysty hymn Ciebie Boga wysławiamy… – dziękując Panu Bogu za wszelkie laski, jakich udziela naszej wspólnocie parafialnej. Mszy świętej będzie przewodniczył i homilię wygłosi Ks. Leszek Michalik – wikariusz parafii Uście Gorlickie
W środę na Mszę świętą i Nowennę o godz. 18.00 do kościoła parafialnego zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania – młodzież z klasy VIII z terenu całej parafii wraz z rodzicami – w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w tym tygodniu wyjątkowo w sobotę o godz. 14.00 w Brunarach godz. 15.00 w Czarnej. Zapraszam nowe kandydatki do tej wspólnoty.
W przyszłą niedzielę odpust w parafii Ropa. Suma odpustowa o godz. 11.00
Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!