XXXI Niedziela Zwykła

3 listopada 2019 r.

Przeżywamy XXXI niedziela zwykła. Po Mszach świętych Różaniec z wypominkami za zmarłych.

Przez najbliższy tydzień różaniec z wypominkami listopadowymi:

• W Brunarach – o godz. 16.00 a Msza święta o godz. 16.30
  • W Czarnej – o godz. 15.30 różaniec a Msza święta o godz. 16.00. (w poniedziałek i wtorek w Czarnej – różaniec o godz. 15.00 a Msza święta o godz. 15.30).

Spotkania grup parafialnych w tym tygodniu:

• Dziś o godz. 19.00 (nie jak było zapowiedziane o godz. 18.00 ze względu na wyjazd na pogrzeb) – spotkanie Grupy Synodalnej
  • W sobotę – o godz. 10.00 – lektorzy i ministranci.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy świętej modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych.

W liturgii Kościoła:

• w poniedziałek – św. Karola Boromeusza
  • w sobotę – rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej — katedry papieża.

Za tydzień w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po prymarii i w Czarnej – zmiana tajemnic Różańca świętego. Ofiary na tacę przeznaczone będą na cele parafialne.

12 Drużyna Starszoharcerska „Źródło” z Uścia Gorlickiego zaprasza na uroczystą wieczornicę patriotyczną dla uczczenia 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie śpiewanie patriotycznych pieśni z okolicznościowych śpiewników. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Uściu Gorlickim.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do stołu Pańskiego.