9 lutego 2020 r.
Przeżywamy V niedzielę zwykłą. Po prymarii i w Czarnej – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na cele gospodarcze parafii.
Msze święte w tygodniu – w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – rano o godz. 7.30. We wtorek modlić się będziemy za wszystkich chorych i cierpiących.
W środę w Brunarach o godz. 16.00, w Czarnej o 17.00 – Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W piątek w Brunarach o godz. 16.00 a w Czarnej o godz. 17.00 – Msza święta i koronka do Bożego Miłosierdzia.
We wtorek wieczorem od godz. 18.00 do godz. 19.00 Adoracja Pana Jezusa obecnego w Eucharystii. Adoracja będzie w kaplicy na plebanii w ciszy.
W sobotę o godz. 10.00 – spotkanie lektorów i ministrantów a o 11.00 — Dziewczęcej Służby Maryjnej.
Trwamy w naszej parafii na nabożeństwie czterdziestogodzinnym przed Wielkim Postem.
Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!
