Intencje Mszy Świętych – 12.07 – 18.07.2021

7.30: + Marek Broński – z int. brata Marcina

Środa 14.07.

Brunary:

18.00: + Katarzyna Spólnik – w 5 rocz. śm.

17.00: + Maria Gambal – z int. rodziny Ptaszkowskich i Grybosiów z Ptaszkowej

Czwartek 15.07.

7.30: ++ Władysława (f) i Stanisław Drąg

18.00: ++ Jan i Stanisława (f) Gawęccy

Czarna:

17.00: + Jan Jeliński – w 7 dz. po śm.

7.30: + Ludwik Witek – w 5 rocz. śm. – z int. syna Władysława z rodziną

Niedziela 18.07.

Brunary:

8.00: W int. Marty i Daniela Musiał – w 10 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

11.00: W int. Kingi i Tomasza – w 5 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

9.30: + Szymon Gambal – z okazji imienin

XV Niedziela Zwykła

11 lipca 2021 r.

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele parafialne.
  2. Msze święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę w Brunarach o godz. 7.30.
    b. w środę i w piątek – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
  3. W środę o godz. 17.00 – Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy na plebanii.
  4. W piątek – odpust w Szymbarku ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Suma o godz. 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na poszkodowanych w wyniku trąby powietrznej w okolicach Nowego Sącza natomiast ofiary na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Jan JELIŃSKI z Czarnej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!