Intencje Mszy Świętych – 05.02.2024 – 11.02.2024 r.

Poniedziałek 05.02.

1. + Maria Tokarz – z int. uczestników pogrzebu
  2. + Stanisław Smoła – z int. brata Tadeusza z żoną i córką

1. O zdrowie i pomyślność w leczeniu dla Marii
  2. + Jan Barnaś – z int. Anny Gambal

Środa 07.02.

16.00: + Stefan Kwoczko

Czarna:

16.00: + Władysław Padło – z int. siostry Henryki z rodziną

Czwartek 08.02.

1. O zdrowie i pomyślność w leczeniu dla Marii
  2. + Zofia Paciorek – z int. synowej Teresy Paciorek

16.00: ++ Antonina, Franciszek i Irena Lisowicz

Czarna

16.00: + Władysław Padło – z int. siostry Wiesławy z rodziną

7.30:

1. W int. Pauliny i Rafała Święs – w 10 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej
  1. + Michał Grzesiak – z int. córki Ewy z mężem

14.00:

W int. Józefy i Władysława Zagórskich – w 60 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej – z int. dzieci z rodzinami

Niedziela 11.02.

8.00: ++ Maria i Jan Kłapacz – z int. córki Michaliny

11.00: W int. Marii – z okazji 70 rocz. urodzin i z okazji imienin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

Czarna:

9.30: Za Parafian

V Niedziela Zwykła

4 lutego 2024 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Trwamy na Adoracji Pana Jezusa w czasie czterdziestogodzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem.
  2. Msze Święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek i w sobotę – o godz. 7.30,
    b. w środę i w piątek – w Czarnej o godz. 16.00 i w Brunarach – o godz. 16.00.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    a. w poniedziałek św. Agatę, dziewicę i męczennicę;
    b. we wtorek – św. Pawła Miki i towarzyszy – misjonarzy męczenników z Japonii;
    c. w sobotę – św. Scholastykę – siostrę bliźniaczkę św. Benedykta;
    d. w niedzielę – we wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu we czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00.
  5. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca – po prymarii i w Czarnej zmiana tajemnic Różańca Świętego. Składka przeznaczona będzie na rehabilitację Pawła Jamro. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  6. Caritas Diecezji Tarnowskiej zachęca do przekazywania 1,5 % podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!