5 marca 2023 r.
- Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy Świętej Gorzkie Żale. W przyszłą niedzielę po prymarii i w Czarnej – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
- Msze Święte w tygodniu:
a. w poniedziałek, we wtorek, czwartek i w sobotę – Msza święta rano w kaplicy na plebanii o godz. 7.30.
b. w środę i w piątek – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach o godz. 16.30. - Adoracja Pana Jezusa w kaplicy na plebanii w tym tygodniu – we wtorek od godz. 16.00 do 17.00.
- W środę – Msza Święta i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Czarnej o 15.00 a w Brunarach o 16.30.
- W środę – po Mszy Świętej na plebanii – spotkanie biblijne dla starszych. Mam nadzieję, że będzie to może jakiś zaczątek Akcji Katolickiej. Zapraszam. W programie spotkania – odmówimy różaniec i rozważać będziemy słowo Boże. Proszę przynieść Pismo Święte Nowego Testamentu.
- W piątek – Droga Krzyżowa i Msza Święta – w Czarnej – o godz. 15.00. Droga Krzyżowa i Msza Święta w Brunarach – o godz. 16.30.
- W niedzielę po każdej Mszy Świętej Gorzkie Żale. Godzinki o Męce Pańskiej śpiewane są rano – o godz. 7.15 a następnie wypominki za zmarłych.
- Zbliżają się rekolekcje wielkopostne, które rozpoczną się w niedzielę 19 marca i potrwają do środy 22 marca. Rekolekcje poprowadzi Ks. Prałat Wiesław MAJCA, proboszcz parafii Łukowica i dziekan dekanatu Łącko. Program zostanie podany w przyszłą niedzielę.
- W sobotę rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!
