XIV Niedziela Zwykła

4 lipca 2021 r.

  1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
  2. Msze święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę w Brunarach o godz. 7.30.
    b. w środę i w piątek – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
  3. W środę o godz. 17.00 – Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy na plebanii.
  4. W przyszłą niedzielę na prymarii i w Czarnej – zmiana tajemnic Różańca Świętego. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na cele parafialne.
  5. XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę podobnie jak w zeszłym roku będzie miała formę sztafety, tzn. każdego dnia trzy grupy będą przemierzały wyznaczony odcinek trasy realizując program pielgrzymki. Pozostali pielgrzymi będą przeżywać kolejne dni pielgrzymki w łączności duchowej i uczestnicząc w spotkaniach zorganizowanych w parafiach. Grupa 14 – Świętego Świerada (Dolina Ropy) pielgrzymować będzie w czwartym dniu pielgrzymki – 20 sierpnia. Zapisy prowadzone będą do końca lipca. Zachęcamy do pielgrzymowania.


Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!