XVI Niedziela Zwykła

18 lipca 2021 r.

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Wyższe Seminarium Duchowne oraz na poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych.
  2. Msze święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę w Brunarach o godz. 7.30.
    b. w środę i w piątek – w Brunarach o godz. 18.00 a w Czarnej o godz. 17.00.
  3. W środę o godz. 17.00 – Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy na plebanii.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy wspomnienia:
    a. w czwartek – św. Marii Magdaleny
    b. w piątek – św. Brygidy
    c. w sobotę – św. Kingi
    d. w niedzielę – św. Jakuba Starszego Apostoła i św. Krzysztofa.
  5. W przyszłą niedzielę – z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie wszelkich pojazdów, którymi poruszamy się po naszych drogach.
  6. W Starym Sączu trwa odpust ku czci św. Kingi.
  7. Zapowiedzi przedślubne umieszczone są na tablicy ogłoszeń.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!