Intencje Mszy Świętych – 10.01. – 16.01.2022

16.00: + Marek Broński – z int. rodziców

16.00: + Kinga Liszka – z int. Piotra i Karoliny Matusik

Czwartek 13.01.

7.30: + Aleksandra (f) Gąsior – w 4 rocz. śm.

14.00: + Stanisław Smoła – Msza święta pogrzebowa

16.00: + Aleksandra (f) Gąsior – z int. męża Józefa z dziećmiMaria Kosiba

16.00: + Kinga Liszka – z int. Dominiki i Patrycji Turskiej

7.30:

1. + Antonina Grybel – z int. rodziny Danuty i Grzegorza Święs
  2. + Grzegorz Tomera – z int. Wiesława i Doroty Haluch

Niedziela 16.01.

Brunary:

8.00: W int. Stanisława i Marii – w 47 rocz. sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

10.00: ++ Stanisław i Maria Matuła – w 4 r. śm. Stanisława

11.30: W int. Maksymiliana – w 2 rocz. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo – przez wstawiennictwo Matki Bożej

8.00: Za parafię

9.30: + Kinga Liszka – z int. Teresy i Krzysztofa Ruman

Niedziela Chrztu Pańskiego

9 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Jest to II niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone w tym miesiącu na ubezpieczenia świątyń i budynków parafialnych oraz wszystkich wiernych uczestniczących w nabożeństwach.
  2. Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły – pierwszą jego część – która potrwa do Środy Popielcowej. Pozostaną z nami tradycyjnie do 2 lutego kolędy i świąteczny wystrój.
  3. Msze święte w tym tygodniu:
    a. w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę – w kaplicy na plebanii o godz. 7.30.
    b. w środę i w piątek – w Brunarach i w Czarnej – o godz. 16.00.
  4. Spotkania duszpasterskie z rodzinami w ramach wizytacji duszpasterskiej w tym tygodniu na Mszy świętej w ich intencji:
    a. w kościele w Czarnej o godz. 16.00 według następującego porządku:

• w poniedziałek: Czarna – od strony Brunar – od państwa Władysławy i Tadeusza Babula do państwa Matusik
    • we wtorek: Czarna – ciąg dalszy – od pani Zofii Majer do państwa Gaida
    • w czwartek: Czarna – ciąg dalszy – od pani Celiny Kopek do końca do państwa Eleonory i Andrzeja Pasiut

b. w kaplicy na plebanii o godz. 17.00 według następującego porządku:

• w poniedziałek: Brunary Niżne – lewa strona drogi od Florynki w kierunku centrum – od państwa Lichoń do państwa Jolanty i Dariusza Brońskich,
    • we wtorek: Brunary Niżne – prawa strona drogi od Florynki w kierunku centrum – od państwa Sylwii i Sylwestra Koralik do państwa Joanny i Piotra Wawryn
    • w środę: Brunary Niżne – lewa strona drogi ciąg dalszy w stronę centrum – od państwa Marii i Adama Dryja do państwa Joanny i Romana Jamro
    • w piątek: Brunary Niżne – prawa strona drogi ciąg dalszy w stronę centrum – od państwa Agnieszki i Stanisława Kłapacz do państwa Marii i Edwarda Gołyźniak

Proszę o przyniesienie w pojemniczku wody, którą poświęcimy, aby po powrocie pokropić nią nasze domy.

1. Jeżeli w parafii są do poświęcenia nowe domy i dana rodzina życzyłaby sobie ich poświęcenia – proszę zgłosić to Ks. Proboszczowi.
  2. W czwartek wieczorem od godz. 17.00 do 18.00 (wyjątkowo w tym tygodniu) w kaplicy na plebani Adoracja Pana Jezusa.
  3. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Stanisław SMOŁA z Brunar Wyżnych. Pogrzeb będzie we czwartek – o godz. 13.30 modlitwa różańcowa w kościele a o godz. 14.00 – Msza święta pogrzebowa.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!!!