II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2024 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Jest to druga niedziela miesiąca. Po prymarii i w Czarnej zmiana tajemnic Różańca Świętego. Składka przeznaczona będzie na cele parafialne. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.
  2. W czwartek rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność chrześcijan.
  3. Msze Święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – o godz. 7.30
    b. w środę i w piątek – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach – o godz. 16.00.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    a. w środę – św. Antoniego, opata
    b. w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu we wtorek od godz. 16.00 do godz. 17.00.
  6. W dniu dzisiejszym Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Brunar zaprasza na koncert kolęd. Koncert odbędzie się o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Brunarach.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności + Maria PASOŃ z Brunar Niżnych. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!