III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2024 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą, Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po Mszach Świętych – Adoracja Pana Jezusa.
  2. Msze Święte w tygodniu:
    a. w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i w sobotę – o godz. 7.30
    b. w środę i w piątek – w Czarnej o godz. 15.00 a w Brunarach – o godz. 16.00.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    a. w środę – św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła
    b. w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła
    c. w piątek – śś. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu we czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00.
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej…
    We wtorek z racji Dnia Babci i Dziadka i uroczystości w szkole wizyta duszpasterska wygląda następująco:
    – od godz. 13.30 – państwo Antoni i Małgorzata Sekuła, następnie państwo Marcin i Elżbieta Spólnik, następnie państwo Antoni i Maria Sekuła, następnie państwo Andrzej i Elżbieta Kosiba, następnie państwo Grzegorz i Marta Lichoń, następnie pan Józef Druzik, następnie państwo Jan i Maria Brońscy, następnie państwo Grzegorz i Marta Stachura, następnie państwo Drąg i Bania, następnie pani Maria Brońska i na zakończenie państwo Piotr i Jolanta Brońscy.
    W pozostałe dni – tak jak było zapowiadane.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego. Szczęść Boże!