Poniedziałek Wielkanocny

1 kwietnia 2024 r.

 

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeżyciu Triduum Paschalnego.

Dziękuję Ks. Pawłowi Brońskiemu – naszemu Rodakowi za pomoc duszpasterską podczas Triduum Paschalnego.

Dziękuję Pani Danucie Święs, Pani Dorocie Haluch, Pani Patrycji Bochenek i młodzieży a wśród nich szczególnie Martynie Kuk – za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję rodzinom w Czarnej za przygotowanie świątyni w Czarnej na Wielki Tydzień.

Dziękuję Pani Zakrystiance Danucie Święs, Panu Organiście Stanisławowi Górskiemu, osobom opiekującym się świątynią w Czarnej: Pani Zofii Majer i Panu Rafałowi Ligęzie za przygotowanie liturgii.

Dziękuję Panu Grzegorzowi Święsowi za przygotowanie oświetlenia placu kościelnego przy kościele parafialnym.

Dziękuję za posprzątanie świątyni i placu wokół kościoła: Pani Magdalenie Bielskiej i Panu Pawłowi Jaworskiemu z osobami pomagającymi.

Bóg zapłać wszystkim tym, którzy prowadzili adoracje oraz wszystkim za modlitewne czuwanie, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej.

Dziękuję wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Serdeczne podziękowania kieruję do Straży Pożarnej na ręce Prezesa – Pana Stanisława Matuły i Komendanta – Pana Roberta Birosa i młodzieży za udział w procesji rezurekcyjnej oraz za czuwanie przy Grobie Pańskim.

Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza: szczególne podziękowania dla ceremoniarzy: Maksymiliana, Seweryna i Patryka za przygotowanie liturgii, dziękuję lektorom i ministrantom, dziękuję czytającym słowo Boże, a szczególnie Panom: Tomaszowi Pustułce i Sławomirowi Langerowi. Dziękuję śpiewającym psalmy: Pani Ewie Smoła i Karolinie Pustułka, dziękuję Dziewczęcej Służbie Maryjnej.

Wszystkim za udział i czuwanie na modlitwie. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was swoim błogosławieństwem, zdrowiem i hojnie wynagrodzi. Bóg zapłać.